Tüsad Tüm Saatçi İşadamları Derneği  
Tüsad Facebook Tüsad Twitter Tüsad Instagram
anasayfa
hakkımızda
dernek tüzüğü
tüsad üyesi firmalar
üyelik şartları ve başvuru
bize ulaşın
  G-SHOCK'tan EŞSİZ TEKNOLOJİ EŞSİZ TASARIM
 
G-SHOCK G-STEEL serisinin ilk analog kronografı olan GST-B100, benzersiz malzeme kullanımı ve doğru zamanı gösterimi ile tarzınıza evrensel bir değer sunuyor.

CASIO, G-STEEL serisi, dayanıklılığı arttırmak için farklı metaryelleri birleştirerek tasarladığı kusursuz katman koruma yapısına sahip olan yeni ürünleri, GST-B100 ve GST-B100D’yi piyasaya sürdü.

GST-B100 ve GST-B100D, G-STEEL serisine ait ilk analog kronograf ürünleri oldular.

Saat 9 yönündeki ikonik arama göstergesi, jet uçak motorundaki türbin kanatlarının cesur görüntüsünde tasarlanmıştır.

 
Bu arama göstergesi, alarmın açık kapalı modunu göstermek, kronometrenin geçen zamanını ve pil seviyesini de grafiksel olarak göstermek için tasarlanmıştır.

Saatler, internetteki zaman sunucularına akıllı telefonlar aracılığıyla bağlanarak, dünyanın herhangi bir yerinde doğru zamanı gösterecek donanımla üretilmiştir. Kullanıcılar, ayrıca bir akıllı telefon uygulamasından alarmları ve dünya saatini ayarlayabilirler. Saatlerin başlıca diğer özellikleri arasında, yüksek verimli Casio güneş enerji sistemini, süper güçlü led ışığı ve dünya saatini sayabiliriz.

Bu yeni saatler, şoku içine hapsetmek için metal ve reçineyi bir araya getiren ve G-STEEL serisinin imzası haline gelen bir katman koruma yapısı içerir. Darbelere dayanıklı reçine parçaları, daha ince bir kasa oluşturmak için kasanın yapısına dahil edilmiştir.

Bu en yeni G-SHOCK saatleri, benzersiz bir malzeme kullanımı ve ayırt edici bir dönen gösterge sunarken, taşınabilirliği ve dünyanın herhangi bir yerindeki doğru zamanı anlatma becerisi ile daha da evrensel bir değer sunuyor.

Başlıca Özellikler:
200 mt su geçirmezlik
Bluetooth Bağlantısı
Süper Güçlü Led Işık
Kronometre
Güneş Enerjisi ile Şarj Edilen Batarya
185 gr Ağırlık
 
www.shocktheworld.com.tr
     
Saat Dünyası
sorunuzu ya da sorununuzu paylaşın
ebülten listemize kayıt olun
bunları biliyormuydunuz
   
Copyright © tusad.org designed byCONTIVENT